Rowerowa Gra Miejska „Stalowa Wola – Miasto Rowerów”

16 kwietnia 2016
godz. 14.50
Plac Piłsudskiego

Pewnego dnia Instytut Kultury oddelegował do Stalowej Woli antropologa, który miał zbadać zasadność hasła „Stalowa Wola – Miasto Rowerów”. Celem jego badań była ocena w jaki sposób hasło to odnosi się do przeszłości, dnia dzisiejszego oraz przyszłości. Naukowiec był zaskoczony wynikami swoich analiz i wyciągnął wiele pozytywnych wniosków.

Zapraszamy do Gry Miejskiej, w której Uczestnicy również będą mogli sprawdzić słuszność tezy pracownika Instytutu Kultury.

Do udziału w rowerowej grze miejskiej zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli. Rowery udostępniane Uczestnikom Gry są dostosowane do osób dorosłych. Dzieci zachęcamy do udziału z rodzicami na własnych rowerach. Gra ma charakter rekreacyjny. Dla każdego Uczestnika korzystającego z roweru miejskiego przewidziane są upominki. Więcej informacji o Grze w Regulaminie.

Zgłoszenia Uczestników będą przyjmowane do wyczerpania limitu miejsc (limit: 40 osób) na adres e-mail: rgm@onet.eu

W zgłoszeniu należy podać:
1. imię, nazwisko oraz rok urodzenia Uczestnika,
2. numer telefonu komórkowego, który będzie aktywny podczas trwania Gry Miejskiej.

16 kwietnia – plac Piłsudskiego przed MDK

Zgłaszanie się Uczestników po wcześniejszej rejestracji internetowej z dowodami tożsamości lub legitymacjami szkolnymi – godz. 14:30-14:50, plac przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli
Wyjaśnienie zasad Gry – godz. 14:50, plac przed MDK
Start – godz. 15:00
Meta – do godz. 17:00

Do pobrania: RegulaminMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha