Gitarowa Stalowa Wola! zapraszamy gitarzystów i gitarzystki!

Plac Piłsudskiego - 5 maja 2016 r.
Start koncertów o 18.00
Wspólne gitarowe granie ok. 20.00

Grasz na gitarze? Nie grasz ale znasz kogoś kto gra? A może chcesz zacząć grać? Dni Stalowej Woli to świetna okazja by zacząć!

5 maja zapraszamy gitarzystki igitarzystów do wspólnego wykonania utworu „Kiedy byłem małym chłopcem” z repertuaru zespołu „Breakout”! Przygotujemy dla Was specjalną scenę i liczymy, że okaże się za mała dla wszystkich chętnych!

Nieważne czy grasz na „elektryku”, „klasyku” czy „akustyku” – przynieś ze sobą gitarę, może jakiś piecyk i wspólnie ze Scottem Hendersonem, Markiem Raduli, Piotrem Nalepą i Robertem Luberą wykonajmy ten utwór podczas wielkiego koncertu na Placu Piłsudskiego przed MDK!

Zaczynamy o godz. 18.00 koncertem „Superkolektywu” – zespołu składającego się z uczestników organizowanych w MDK warsztatów muzycznych.

O 19.00 zagra „Breakout Tour” z Piotrem Nalepą i Robertem Luberą i około 20.00 wraz z Markiem Raduli i Scottem Hendersonem pokażmy „Gitarową Stalową Wolę”!

Wystarczy wypełnić i wysłać zgłoszenie do pobrania STĄD na adres mailowy warsztatywmdk@gmail.com  a w tytule maila wpisać „Gitarowa Stalowa Wola”. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2016 r.

Prosimy o wcześniejsze przybycie i zainstalowanie się na specjalnie przygotowanej scenie obok sceny głównej do godz. 19.45. Zapewniamy zasilanie do Waszych wzmacniaczy. Piece i okablowanie we własnym zakresie. Gramy temat z piosenki „Breakoutu” pt. „Kiedy byłem małym chłopcem” – tonacja h-moll.

Zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha