Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych – Dni Stalowej Woli 2016

3 maja 2016
godz. 15.00 – 19.00
skwer obok fontanny

Rękodzieło, warsztaty plastyczne, akcje prozdrowotne… atrakcji będzie co niemiara. Zobacz pozytywnie zakręconych wystawców:

1.    Maszyna Milolka – własnoręcznie wykonane, niepowtarzalne zabawki i ozdoby z drewna
www.facebook.com/MaszynaMilolka

2.    Klubokawiarnia Tipi wraz z Akademią Rozwoju Bystrzak
Tipi to kawiarnia, bawialnia, sklepik i miejsce do zorganizowania wyjątkowego przyjęcia okolicznościowego.

AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU BYSTRZAK TO:
podróżnicze kursy rozwoju intelektu, techniki pamięciowe, nauka przez zabawę, rozwój koncentracji,

3.    Balonowa Fotka – oprawa imprez okolicznościowych, wynajem fotobudki, wykonywanie dekoracji i animacji balonowych
www.balonowa-fotka.pl
www.facebook.com/Balonowa-Fotka-Fotobudka-Stalowa-Wola

4.    Koło Fotograficzne KADR  – to grupa ludzi przede wszystkim lubiących robić zdjęcia.  Chcemy pokazać, że dzisiejsza młodzież nie spędza czasu jedynie przed ekranem telewizora, czy komputera, ale również rozwija swoje pasje i umiejętności. Naszym głównym celem organizacji zajęć jest przekazywanie i poszerzanie wiedzy na temat fotografii.
www.facebook.com/fotokadr
www.kadrujemy.com

5.    Domowe.twory – piękne przedmioty tworzone z sercem: szyte literki, ozdobne podusie, kocyki, girlandy, tiulowe pompony
www.facebook.com/domowe.twory/

6.    Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
w Stalowej Woli – CKUiODD w Stalowej Woli przy ulicy Hutniczej 12 to najstarsza w regionie placówka, kierująca ofertę edukacyjną do ludzi dorosłych. Szkoła jest państwowa i bezpłatna, a to co ją  wyróżnia , według jej absolwentów – to atmosfera.
www.ckustalowawola.pl

7.    Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli – Społeczna zaprasza: rodzinnie, bezpiecznie, twórczo. Klasa 0. Społeczna Szkoła Podstawowa, Społeczne Gimnzjum.
www.spoleczna-stalowa.pl

8.    Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych „GIT” – Miasteczko Prozdrowotne akcji STALOWA WOLA DLA SERCA
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych to ludzie, ich pasja i zaangażowanie. To pogląd, że działalność dla społeczeństwa jest czymś zupełnie naturalnym, czymś, co może przynosić satysfakcję  i dawać radość.
www.gitgrupa.org.pl

9.    Bagatela Art –  renowacja i stylizacja mebli, ręcznie wykonane artykuły wystroju wnętrz , dekoracje pokoju dziecięcego oraz porady dekoratorskie
www.facebook.com/BagatelaArt

10.    Centrum Kształcenia TORUS – bezpłatna nauka w Centrum Kształcenia TORUS w Stalowej Woli
ul. Okulickiego 51
www.szkola-torus.pl/stalowa-wola

11.    Stowarzyszenie Literackie „Witryna” w Stalowej Woli
Stowarzyszenie zrzeszające literatów i sympatyków literatury od 1998 roku. Spotykamy się w co drugi czwartek miesiąca w Filii Nr 2 Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Siedlanowskiego 3. Zapraszamy!

12.    LeArt.pl
Prezenty, ekologiczne pluszaki, zabawki sensoryczne, rzeczy dla niemowląt, decoupage, ikony, biżuteria
www.leart.pl

13.    Uniwersytet Trzeciego Wieku w MDK
Uniwersytet aktywnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych, wspiera lokalne inicjatywy, przede wszystkim jednak promuję naukę na którą nigdy nie jest za późno

14.    Miejska Rada Seniorów

15.    FM Group Polska – Wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane, make-up
www.fmgroup.pl

16.    FHU Magia Zapachu
POLSKI ELIKSIR ZDROWIA I URODY
KOLAGEN NATURALNY I SUPLEMENTY DIETY

17.    Szkoła Tańca Akrobatycznego Pole & Roll. Nauka i pokazy pole dance
Pole & Roll. Kompleksowa nauka pole dance, tj. tańca na rurze w wersji akrobatycznej.
Młody i ambitny   zespół trenerski, który tworzy Pole & Roll, zadba o jakość nauki, najlepszą atmosferą
w mieście i przede wszystkim o Was, żeby pole dance odmienił Wasze życie 🙂
www.PoleAndRoll.pl

18.    Wirtualny świat Sondy
Odwiedź nasze stoisko, aby spróbować swoich sił w kultowych grach, na kultowym sprzęcie!

19.    Piotr Sikorski vel Piotruś Chałturnik – stalowowolski bard

20.    Rękodzieło – sutasz, haft, szydełko, biżuteria