Rowerowa gra miejska „Kronika stalowowolskiego podróżnika”

8 maja 2016
godz. 9.20
plac Piłsudskiego

Pewien bardzo znany stalowowolanin Wilhelm Obieżyświat spisał kronikę, w której zebrał wiele historii związanych ze swoimi fascynującymi wyprawami. Dołączył także reprodukcje obrazów, fotografie oraz różne banknoty i monety.

W związku z obchodami Jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski mieszkańcy Stalowej Woli postanawiają uroczyście odczytać rozdział kroniki, który dotyczy tego wydarzenia. Problem w tym, że Wilhelm Obieżyświat był bardzo dowcipną osobą i zakpił sobie z czytelników. Część informacji zakodował w taki sposób, że aby poznać treść całego tekstu należy rozwiązać poszczególne zagadki. Zadanie nie jest proste, wymaga odwagi, sprytu i przebiegłości.

Wielu było już śmiałków chcących podołać zadaniu, ale żadnemu z nich się jeszcze nie udało rozwiązać wszystkich zagadek. Podejmij wyzwanie! Poznaj zagadki, które przygotował podróżnik i przekonaj się czy nagroda, sława i wieczna chwała wśród mieszkańców miasta czekają właśnie na Ciebie. Do udziału w rowerowej grze miejskiej zapraszamy młodzież, dorosłych, rodziny z dziećmi. Gra ma charakter rekreacyjny, a od uczestników nie jest wymagana wiedza historyczna. Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa, przewidziane są również nagrody. Więcej informacji o Grze w Regulaminie.

Zgłoszenia Zespołów będą przyjmowane do dnia 6 maja 2016r. do godz. 12.00 na adres e-mail: rgm@onet.eu

W zgłoszeniu należy podać:

1. nazwę Zespołu,
2. imię, nazwisko oraz rok urodzenia każdego Uczestnika Zespołu,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie aktywny podczas trwania Gry Miejskiej, przynajmniej jednego z Uczestników Zespołu.

8 maja – plac Piłsudskiego przed MDK
godz. 9:20 – 9:50 Zgłaszanie się Zespołów po wcześniejszej rejestracji internetowej
godz. 9.50 Wyjaśnienie zasad Gry
godz. 10:00 Start
do godz. 13:00 Meta

Do pobrania: Regulamin rowerowej gry miejskiejMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha