MDK zatrudni oświetleniowca / elektryka

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zatrudni Oświetleniowca/elektryka

Opis stanowiska:

Pracownik wykonuje całokształt prac związanych z obsługą, utrzymaniem sieci, urządzeń elektrycznych i multimedialnych, a w szczególności:

1. Systematyczne kontrolowanie i zapobieganie uszkodzeniom w/w urządzeń i sieci.
  2. Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich urządzeń elektrycznych i multimedialnych.
  3. Dokonywanie bieżących napraw oraz konserwacji sieci i urządzeń elektrycznych oraz multimedialnych.
  4. Instalowanie i uruchamianie nowych maszyn oraz urządzeń elektrycznych i multimedialnych zgodnie z dokumentacją techniczną.
  5. Dokonywanie bieżącej oceny stanu technicznego powierzonych urządzeń i sieci.
  6. Obsługa techniczna prób zespołów artystycznych.
  7. Obsługa techniczna imprez organizowanych przez MDK w instytucji oraz poza jej terenem.
  8. Obsługa imprez zleconych przez podmioty zewnętrzne przy użyciu sprzętu MDK oraz powierzonego.
  9. Montaż i demontaż konstrukcji sceny plenerowej.

Oferujemy:

Dobre warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, ciekawe wyzwania.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego drogą mailową lub osobiście w sekretariacie MDK.

Kontakt:

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli