Piknik charytatywny “RATUJMY ŻYCIE TERENI”

14 sierpnia 2016
Chłopska Wola

POTRZEBNA DALSZA POMOC FINANSOWA  DLA OSOBY CHORUJĄCEJ NA ROZSIEW SKÓRNY RAKA PIERSI –  TERESY KOCHAŃSKIEJ członkini Stalowowolskiego Stowarzyszenia „AMAZONKA”

Dzisiaj jest już 4 sierpnia. Na koncie TERENI nie zmieniła się kwota wpływów. Na razie nie ma nowych DARCZYŃCÓW Dalej jest to suma 14 175,- zł. Do pełnej kwoty 37 000,- zł brakuje jeszcze 22 835 zł. To już mniej niż 2/3 potrzebnej sumy. Mamy nadzieję, że sytuacja się zmieni. Każdy upływający dzień działa na niekorzyść chorej. Bardzo trudno jest pogodzić się nam z tym, że człowiek w potrzebie jest taki bezsilny…

Ale przed nami 14 sierpnia b.r. i Piknik charytatywny p.n. “RATUJMY ŻYCIE TERENI” – aż chciałoby się dodać “póki trwa nadzieja…”
W programie cross rowerowy i turniej piłki siatkowej dla amatorów. Oprócz zawodów planujemy przygotować do sprzedaży kiełbaski z grilla, słodkości z rodzimych piekarni, dla smakoszy będzie chleb pieczony na liściach chrzanu. Będzie loteria i cegiełki rzeczowe w postaci biżuterii artystycznej, nalewek i innych produktów, będących rękodziełem Stalowowolskich AMAZONEK. Będą też konkursy z nagrodami dla dzieci, przygotowane przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji i Komendy Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Będzie chleb flisacki i ulanowskie chrupaczki. Wszystkie fundusze – poprzez konto – będą przekazane na rzecz potrzebującej.

A oto informacje na temat zawodów:
CROSS:
Zapisy na cross – w dniu zawodów od godz. 11-tej do 12,45
Start – godz. 13,00
Wpisowe: dzieci i młodzież do 14-lat – 5 zł
Dorośli – 10 zł

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ:
Zgłoszenia drużyn do godz. 11,45 w dniu turnieju. Start godz. 12,00
Można dokonać wcześniejszego zgłoszenia pod nr telefonu 889 762 961
Wpisowe: 20 zł od osoby w dniu turnieju.
Zawodnicy walcząc o puchary:
– Senator Janiny SAGATOWSKIEJ
– Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza NADBEREŻNEGO
– Starosty Powiatu Stalowowolskiego JANUSZA ZARZECZNEGO
– Wójta Gminy PYSZNICA TADEUSZA BĄKA
przede wszystkim będą wspierać swoim udziałem osobę potrzebującą pomocy.

Dla zwycięzców przewidujemy nie tylko puchary ale i medale pamiątkowe oraz dyplomy.

Przypominamy też, że biorąc udział w turnieju piłki siatkowej i rowerowym krosie w dniu 14 sierpnia w Chłopskiej Woli (obok karczmy Zacisze) – dołącza się do grona Darczyńców. Udział w tym pikniku to nie tylko zawody o puchary i medale – to także wyrażanie wielkiej troski o drugiego, słabszego, będącego w potrzebie człowieka.
STALOWOWOLSKIE AMAZONKI ZAPRASZAJĄ – WSZAK RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ.

Pomoc finansową można przekazywać na konto PKO BP I O/CENTRUM STALOWA WOLA

90 1020 4939 0000 0302 0003 4371

Stowarzyszenia Rehabilitacyjnego Kobiet po Mastektomii „AMAZONKA” ul. Dmowskiego 1    37-450 STALOWA WOLA  – koniecznie z dopiskiem „Na diagnostykę i leczenie dla TERESY KOCHAŃSKIEJ.                Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha