Ruszają zapisy na kolejny semestr bezpłatnych zajęć Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli

ZAPISY od 26 września 2016 od godz. 10.00
do 2 października 2016 do godz. 23.59.59

26 września rusza rejestracja na nowy semestr Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli – darmowe zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 6 do 12 lat  zamieszkałych na terenie powiatu stalowowolskiego. Wykłady odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę.

Organizatorem projektu jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” w Rzeszowie. Ponownie projekt finansuje Gmina Stalowa Wola oraz Powiat Stalowowolski. Koordynatorem stalowowolskiej Filii Politechniki Dziecięcej jest Politechnika Rzeszowska – Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Stalowej Woli. Projekt wspiera Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.

Rejestracji można dokonać online na stronie: www.dolina-wiedzy.pl/pd/uczelnia/rejestracja/ od 26 września od godz. 10.00 do 2 października do godz. 23.59.59. Rejestrację należy potwierdzić poprzez linka wysłanego automatycznie na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

Na zajęciach Politechniki Dziecięcej poprzez eksperymenty, pokazy i ciekawe zadania dzieci odkrywają, że nauka może być doskonałą zabawą. Zajęcia prowadzą wykładowcy z uczelni oraz popularyzatorzy nauki z całej Polski. Poruszane tematy dotyczą przede wszystkim nauk ścisłych, w tym m.in. fizyki, lotnictwa, nowoczesnych technologii, ale także ekonomii, medycyny czy biologii.

Więcej informacji dotyczących rejestracji oraz zajęć Politechniki Dziecięcej znajduje się na stronie: www.dolina-wiedzy.pl/pd

Zajęcia Politechniki Dziecięcej w Rzeszowie organizowane są przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” od 2009 roku. Wykłady odbywają się także w czterech Filiach: Mielcu, Dębicy, Ustrzykach Dolnych i Stalowej Woli. W Ustrzykach Dolnych zajęcia skierowane są do dzieci z gminy Ustrzyki Dolne, w Mielcu dla wszystkich mieszkających w powiecie mieleckim, w Dębicy z powiatu dębickiego, a w Stalowej Woli zamieszkałych na terenie powiatu stalowowolskiego. Liczba uczestników zajęć w Rzeszowie oraz Filiach przekroczyła 9 tysięcy.

 politechnika-dziecieca-a2_stalowa_2016-2017Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha