DK+ Zaproś nas do siebie! 2016

październik - listopad 2016

Niezmiernie miło nam poinformować, że w roku 2016 Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli został zakwalifikowany do projektu „DK+ Zaproś nas do siebie! 2016”. Jesteśmy jedyną instytucją, która po raz drugi będzie mogła organizować szkolenia we współpracy z Narodowym Centrum Kultury – w ubiegłym roku braliśmy udział w edycji pilotażowej programu.

W roku 2016 odbyły się 3 dwudniowe szkolenia:

15-16 października 2016 – Działaj wspólnie! – metody, narzędzia i korzyści ze współpracy międzysektorowej (zapisy do 10.10.2016)

22-23 października 2016 – Budowanie zespołu – tylko dla pracowników MDK w Stalowej Woli

19-20 listopada 2016 – Edukacja i animacja kulturalna – w poszukiwaniu inspiracji (zapisy do 10.11.2016)

W szkoleniach mogli uczestniczyć:

– pracownicy instytucji kultury z regionu,
– animatorzy,
– pracownicy wydziałów kultury samorządu terytorialnego,
– nauczyciele i edukatorzy,
– przedstawiciele organizacji pozarządowych,
– przedstawiciele biznesu,
– reprezentanci innych podmiotów działających w sferze kultury.

Szkolenia poprowadziła Teresa Jankowska – trener zapewniony przez Narodowe Centrum Kultury (http://www.nck.pl/trenerzy/314000-teresa-jankowska/).

Udział w szkoleniach był bezpłatny.

banerek-zapros

nck_logo-pion_kolor-rgb