Strefa kultury – zakup dodatkowego wyposażenia i przebudowa pomieszczeń, na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej

Dzięki dofinansowaniu z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn.: “Infrastruktura domów kultury”, udało nam się zmodernizować, znajdującą się na pierwszym piętrze domu kultury, salę kameralną. Stara, niestabilna konstrukcja, która pełniła funkcję siedzeń nie spełniała wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego, ani bezpieczeństwa widowni (niestabilność, brak barierek, rozpadająca się sklejka). Do przeprowadzenia zmian konieczne było: zbudowanie widowni, zakup nowych siedzisk, wykładziny oraz okotarowania. Remont znacznie podniósł funkcjonalność pomieszczenia oraz bezpieczeństwo i komfort widzów. Dofinansowanie z programu “Infrastruktura domów kultury” wyniosło 57.000 zł.

Logo_MKiDN_RP