Joga – przerwa w zajęciach

Sala baletowa I piętro
lewe skrzydło MDK
wtorek - piątek

Joga – sprawne ciało, świadomy oddech, spokojny umysł // Prowadzący: Aldona Litwińska // uwaga! przerwa w zajęciach!

Zajęcia powstały, by wspierać każdą osobę poszukującą rozluźnienia, sprawności fizycznej oraz spokoju umysłu przez nauczanie assan (pozycji jogi), pracy z oddechem, uważności i relaksacji.

Regularna praktyka jogi poprawi Twoją zdolność koncentracji, uważność, zapewni poczucie spokoju. Ćwiczenia pomogą Ci nabrać dystansu do problemów, lepiej radzić sobie z trudnościami, zmniejszyć stres i napięcie wewnętrzne. Zajęcia rozwijają ogólną zdolność ruchową, równowagę, postawę oraz wzmacniają kręgosłup, mięśnie i ścięgna.

Co robimy na zajęciach?

Zajęcia rozpoczynamy od ćwiczeń oddechowych i przeniesienia naszej uważności ze świata zewnętrznego na własne ciało, oddech, emocje. Następnie poprzez łagodne elementy qi gong, pilates przechodzimy do zasadniczej części zajęć, czyli przyjmowania assan (pozycji jogi). Na zajęciach uczymy się kluczowych umiejętności w pracy z ciałem, czyli: stabilności i równowagi, rozluźnienia oraz synchronizacji oddechu z ruchem. Wraz z praktyką, assany stają się bardziej intensywne, zróżnicowane oraz charakteryzują się dłuższymi zatrzymaniami w pozycjach. Każde zajęcia kończymy około 10 minutową relaksacją na leżąco. Całe zajęcia trwają 90 minut.

Grafik zajęć i cennik

Zajęcia odbywają się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli w sali baletowej (I piętro w lewym skrzydle).
Czas trwania zajęć: 90 min

wtorek           9.30-11.00
środa           19.30-21.00
czwartek       9.30-11.00
piątek          18.30-20.00

Karnet na 4 zajęcia: 60 zł (ważny 30 dni)
Karnet na 8 zajęć: 96 zł (ważny 60 dni)
Koszt pojedynczych zajęć: 18 zł

Po upływie terminu ważności karnetu można wykorzystać zaległe zajęcia dopłacając 5 zł do każdej z niewykorzystanych lekcji.

Zabierz ze sobą wygodny strój oraz ciepłą bluzę na czas relaksu.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha