“Atrakcyjny pozna panią…” – spektakl komediowy

28 stycznia 2017
godz. 17.00
sala widowiskowa
bilety: 75, 65, 50, 40, 35 zł

Jeszcze niedawno, bez specjalnego skrępowania używano określeń „stara panna” czy „stary kawaler”. Dziś w dobie poprawności, te same osoby nazywamy singlami. Stary kawaler był pośmiewiskiem, a stara panna obiektem żartów. Do singli zaś przylgnęło bezpieczne określenie „samotnych z wyboru”.

„Atrakcyjny pozna panią…” – znakomita komedia Marka Rębacza, nie jest komedią o singlach po japońsku, grecku, angielsku czy żydowsku. Jest prawdziwą, polską, historią o Stasiu – starym, wiejskim kawalerze, który w poszukiwaniu żony dopuszcza się oszustwa. Daje prasowy anons i kłamie w nim ile wlezie. Podaje się za przystojnego i majętnego biznesmena, mieszkającego w wiejskiej posiadłości…

Marzy o żonie pięknej i młodej, takiej jakie widuje w kolorowych czasopismach. W sposób kategoryczny odrzuca zaloty sąsiadek, które dowiedziawszy się o jego poszukiwaniach, spieszą zaoferować swoje wdzięki i talenty.

W miłosnych rozterkach, dzielnie wspiera go wierny druh – Rysio, wieloletni przyjaciel i kompan „do kieliszka”. Stasio zaś wspiera dobrym słowem i doświadczeniem Wojtka – młodego sołtysa, nieszczęśliwie zakochanego w jakiejś tam Mariolce.

Mija kilka dni i anons przynosi zaskakujący skutek: do wsi przyjeżdża piękna, młoda dziewczyna, wyglądająca jak prawdziwa dama… I dopiero teraz zaczynają się prawdziwe kłopoty i… prawdziwe kłamstwa! Znakomity tekst i wspaniała obsada gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie!

„Atrakcyjny pozna panią…”

28 stycznia 2017 roku, godzina 17.00

Scenariusz i reżyseria – Marek Rębacz
Występują: Sylwester Maciejewski, Klaudia Halejcio, Aleksandra Nieśpielak, Elżbieta Jarosik, Mikołaj Roznerski, Lech Dyblik

Bilety: 75, 65, 50, 40, 35 zł – Dział Marketingu i Reklamy MDK, tel. 15 842 09 50 w. 129.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha