[ODWOŁANY] Koncert ZPiT “Śląsk” im. Stanisława Hadyny

KONCERT ODWOŁANY!

Koncert odwołany, bilety można zwracać w miejscu zakupu.

Zespół ,,ŚLĄSK” w STALOWEJ WOLI!  Już 22 kwietnia br. ten wybitny zespół odwiedzi nasze miasto, Europejski Koncert Galowy odbędzie się w Sali Miejskiego Domu Kultury. Zespół Pieśni i Tańca ,,Śląsk”, to niezaprzeczalnie AMBASADOR Polskiej Kultury Narodowej, Kultury przez duże K, każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce wydarzenia, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata. W Stalowej Woli zespół wystąpi w blisko 100 osobowym składzie artystów baletu i chóru. Artyści zaprezentują program oparty w większej części na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych, oraz utworów z repertuaru europejskiego.

Przepiękne stroje w jakich występują artyści Zespołu „ Śląsk ’’ swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej – duetu twórców potęgi i sławy Zespołu ,,Śląsk”. W programie nie zabraknie ponadczasowych utworów: ,,Karolinka”, ,,Ondraszek”, ,, Hej te nasze góry” oraz tańców: ,, Taniec chustkowy”, ,, Krakowiak”, ,, Tańce górali podhalańskich” i wielu innych utworów.

Bardzo rzadko Zespół ,,Śląsk” prezentuje swoje umiejętności na galowych koncertach na polskich scenach, zatem warto skorzystać z nadarzającej się możliwości –  Zapraszamy – MIEJSKI DOM KULTURY w STALOWEJ WOLI – 22 KWIETNIA 2017 r. godz.18.00. Cena biletu – 100 zł, do nabycia w Dziale Marketingu i Reklamy MDK, tel. 15 842 09 50 w. 129 oraz na stronach: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl i w salonach Empik

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!!!


Fot. Irek Dorozanski .


Fot. Irek Dorozanski


Fot. Irek Dorozanski


Fot. Irek Dorozanski .

Fot. Irek DorozanskiMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha