Puchar Polski w Tańcach Par

10.00-eliminacje, 17.00-Gala
Sala widowiskowa MDK
Wstęp dla Publiczności - 20 zł

Już 20 maja 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli odbędzie się Puchar Polski w Tańcach Par pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Na scenie MDK ponownie spotkają się najlepsi tancerze z całej Polski, którzy rywalizować będą o zwycięstwo w tańcach karaibskich oraz disco fox. Gospodarzem turnieju jest Klub Tańca La Volta Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, który wraz z Polską Federacją Tańca organizuje to wydarzenie po raz drugi. Liczymy, że sala widowiskowa zapełni się miłośnikami tańca, a na scenie pojawi się mnóstwo tancerzy, którzy oczarują swoimi umiejętnościami. Czekamy zatem na zapisy tancerzy, niezbędne dokumenty są do pobrania poniżej. Bilety wstępu dla Publiczności (w postaci opasek, uprawniających do wejścia podczas całego dnia turnieju) będą w sprzedaży przed rozpoczęciem imprezy, której początek (eliminacje) zaplanowano na godz. 10.00. Gala taneczna rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy!

Do pobrania:

ROGRAM TURNIEJU

PUCHAR POLSKI TP – DEBIUTY – Karta zgłoszenia

PUCHAR POLSKI TP – DEBIUTY- REGULAMIN

PUCHAR POLSKI TP – REGULAMIN

PUCHAR POLSKI TP – Karta zgłoszenia

Nasz turniej na stronie Polskiej Federacji Tańca:

Kliknij TU