Kultura podwórka. Gramy fair! – cykl otwartych warsztatów dla dzieci i młodzieży

kwiecień - czerwiec 2017

„Kultura podwórka. Gramy fair!” to cykl otwartych warsztatów breakdance, jazdy na rolkach i street workout dla dzieci i młodzieży. Projekt ten był przestrzenią, w której młodzi ludzie dzięki aktywności sportowej rozwijali swoje zdolności, nauczyli się współpracy, zasad fair play, zdrowej rywalizacji, wytrwałości w dążeniu do określonych celów ale również poznali nowe dyscypliny sportowe i możliwości spędzania czasu wolnego w mieście.

Projekt „Kultura podwórka. Gramy fair!” jest laureatem konkursu grantowego „Bank Dziecięcych Uśmiechów” zorganizowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

Więcej informacji i zapisy: 15 842 09 50 wew. 118 lub email: j.bienko@mdkstalowawola.pl