Royall Russian Ballet – “Jezioro łabędzie”

3 grudnia 2017
godz. 17.00
sala widowiskowa
Bilety: 95 zł parter / 75 zł - balkon

Royal Russian Ballet to zespół powstały w Charkowie w 2007 roku, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Mikhail Bezzubikov – solista Bolshoi Ballet, który ukończył słynną rosyjską szkołę choreografii w Perm i w uznaniu wielu zasług otrzymał tytuł Honorowego Artysty Rosji; Anatoliy Kazatskiy – manager zespołu, tancerz i choreograf, m.in. zwycięzca Międzynarodowego Konkursu „Serge Lifar 2002”.

Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim młodzieńcza pasja i perfekcja w wykonaniu sprawiają, że grono wielbicieli Royal Russian Ballet stale rośnie. Zespół złożony z młodych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej oczarował już publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Jezioro łabędzie” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości.

Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

 

 

MDK Stalowa Wola

3 grudnia 2017 r.

godz. 17:00

 

Bilety do nabycia od września w Dziale Marketingu i Reklamy MDK Stalowa Wola, tel. 15 842 09 59 w. 129 oraz na

https://www.kupbilecik.pl/

Cena: 95 zł parter / 75 zł – balkon

Organizator:

Agencja Artystyczna Pro Musica Sp. z o.o. ul. Cisowa 10
53-445 Wrocław
tel. 71 337 32 08
promusica@promusica.plMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha