W Naszym Stylu 2017 – wystawa

od 4 czerwca 2017
Galeria TŁO

Serdecznie zapraszamy Cię do obejrzenia wystawy “W Naszym Stylu 2017”, która jest zbiorem zdjęć o bardzo różnej tematyce wykonanych przez niezwykłych młodszych i starszych fotografów. Każde zdjęcie umieszczone na wystawie ma swoją historię. Wiele z nich zostało wykonanych podczas warsztatów Koła Fotograficznego KADR, a część to nasza praca we własnym zakresie. Chcemy pokazać Wam, że fotografia to nasza pasja i że łączy w sobie bardzo wiele innych zainteresowań. Każdy z nas szuka w fotografii swojego własnego sposobu pokazywania świata. Bardzo cieszymy się, że tutaj jesteś!

Wystawa została podzielona na dwie główne części. Pierwsza z nich zawiera zdjęcia wykonane w ramach realizowanego przez nas projektu EkoFoty 2017. Druga – to podsumowanie działalności naszej grupy w tym sezonie.

KIM JESTEŚMY?

Koło Fotograficzne KADR to grupa osób zafascynowanych fotografią, którzy każdy wolny piątkowy wieczór chcą poświęcić na wspólne rozwijanie tej pasji. Uczymy się teorii fotografii, rozwijamy swoje umiejętności praktyczne poznając sprzęt i różne techniki fotografowania. To pasja powoduje, że chcemy się spotykać oraz wspólnie organizować zajęcia. Najważniejszą cechą, która nas wyróżnia jest otwartość naszej grupy. Może do nas dołączyć każdy, bez względu na wiek i umiejętności. Spotykamy się w piątkowe popołudnia, a informacje o zajęciach można znaleźć na stronie www.kadrujemy.com lub na naszym facebookowym profilu.

EKOFOTY 2017

W tym roku zdecydowaliśmy się połączyć naukę fotografii z edukacją przyrodniczą. Tworząc projekt EkoFoty2017 chcieliśmy zaangażować młode osoby do odkrywania zielonych przestrzeni w okolicy. Stalowa Wola i jej okolice kojarzą się przede wszystkim z młodym, urbanistycznym miastem. Chcemy zmienić to postrzeganie i pokazać, że nie trzeba wybierać się w podróż w Bieszczady aby zobaczyć niesamowite widoki. W naszym mieście i jego okolicach również znajdziemy ciekawe miejsca, rośliny i zwierzęta. Poprzez organizację warsztatów stacjonarnych i plenerowych chcemy odkrywać nowe miejsca w okolicy i ukazywać je na naszych zdjęciach. Na warsztatach poznajemy też podstawowe zagadnienia związane z obróbką fotografii.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Stalowa Wola w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2017 roku.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha