MDK zaprasza do zespołów artystycznych

Miejski Dom Kultury zaprasza do swoich zespołów, które we wrześniu rozpoczną 66. rok artystyczny w historii tej instytucji. Na amatorów artystycznej przygody czekają zespoły taneczne, wokalne,
teatralne a także Uniwersytet Trzeciego Wieku. Każdy wiek jest dobry do rozpoczęcia drogi wiodącej na scenę.
Co nowego wśród propozycji MDK? Z pewnością warto zauważyć Dziecięcy Zespół Taneczny „Domino”. W jego szeregi zaprasza dzieci w wieku 6 – 9 lat choreografka Magdalena Sikora – Bucior. To kolejny etap szkoleniowy dla dzieci, które „wyrosły” z Dziecięcego Zespołu Tanecznego „Sikorki”. Oczywiście mogą dołączyć również debiutanci.
Także Katarzyna Pisera – opiekunka chóralnej rodziny „Cantusów” – przygotowała nową propozycję dla „Słodziaków” w wieku 4 – 6 lat zapraszając do tworzenia nowego zespołu o nazwie „Dulcis Cantus”.
Po raz pierwszy w historii MDK rozpocznie pracę grupa, która pod okiem choreografa Marka Zaremby, zajmie się tańcami narodowymi w formie towarzyskiej. Mazury, kujawiaki, oberki powracają na taneczne parkiety, a turnieje wzbudzają ogromne zainteresowanie. Czas, by i Stalowa Wola miała reprezentantów na turniejowych parkietach.
Zapraszamy do zespołów artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Zapisać się można osobiście w sekretariacie MDK lub telefonicznie – 15 842 09 50.

Dziecięcy Zespół Taneczny „Sikorki” / od 3 do 6 lat
Dziecięcy Zespół Taneczny „Domino” / od 6 do 9 lat
Klub Tańca „LaVolta” / od 9 do 16 lat
Klub Tańca „ReVolta” / od 18 lat