Kino letnie – projekcje w plenerze [2017]

lipiec - sierpień 2017

W każdy piątek i sobotę w lipcu oraz sierpniu 2017 roku na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli organizowane są bezpłatne seanse filmowe w plenerze. Pokazy w lipcu zostały zorganizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Strefa Spotkań dzięki realizacji projektu „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola. Natomiast w sierpniu pokazy zostały dofinansowane ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych Filmoteki Narodowej, do której należy Kino „Wrzos” Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Organizatorem kina letniego w lipcu 2017 jest Stowarzyszenie „Strefa Spotkań”
oraz Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.
Projekt „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowano ze środków Gminy Stalowa Wola.

Organizatorem kina letniego w sierpniu 2017 jest Kino “WRZOS” oraz Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.
Projekt kino letnie – projekcje w plenerze zrealizowano przy wsparciu PISF.

Leżaki do kina letniego ufundowało