Spektakle dla najnajów

8 października 2017
godz. 11.00 i 12.30
zaproszenia do odebrania od 28 września 2017

Zapraszamy na spektakle dla najnajów, czyli najmłodszych z nas. Pierwsze dwa spektakle już niedługo! “Pan Satie” zagości na festiwalu RELACJE. Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne.

Darmowe zaproszenia na spektakle będą do odebrania w Sekretariacie MDK od 28 września 2017.8 października 2017
godz. 11.00 i 12.30

Statek Noego
Zapraszamy w rejs niezwykłym statkiem, na pokładzie którego podróżują wspólnie ludzie i zwierzęta.
Wiek: od 1,5 roku

Co się dzieje podczas deszczu…? Kap, kap, kap… Chlup, chlup… Kiedy to zwykły deszcz, mżawka, kapuśniaczek, wystarczy się otrzepać, tak jak pies albo gołąb, i można iść dalej. A z parasolem i kaloszkami nawet większy deszcz niegroźny. Ale kiedy jest prawdziwe oberwanie chmury?… Deszcz pada i pada i nie widać końca ulewy? Ubranie mokre do suchej nitki. A przy tym można się porządnie przeziębić. Brrr!
Podobno dawno, dawno temu podczas wielkiej ulewy pod wodą znalazło się wiele lasów, łąk, całych krain… Deszcz padał tak długo, że woda zakryła nawet góry i cały świat zamienił się w
wielkie morze. Noe jednak, zanim to się stało, wybudował swój wspaniały statek. A kto się na nim znalazł? Chcecie się dowiedzieć?

http://www.teatrmaska.pl/spektakle/najnaje/statek-noego,spektakl526/

scenariusz i reżyseria: Katarzyna Kawalec
scenografia i lalki: Areta Magdalena Puchalska
muzyka: Radosław Bolewski

Zaproszenia do odebrania od 28 września 2017 w Sekretariacie MDK.Projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Strefa Spotkań” wraz z Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli w ramach projektu “Wzbogacenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowany ze środków Gminy Stalowa WolaMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha