Kto Piłsudskiego zna najlepiej? Interaktywny konkurs wiedzy na Placu Józefa Piłsudskiego

11 listopada 2017
godz. 17.00
Plac Piłsudskiego
ZAPISY DO 10 LISTOPADA godz. 15.00

Historia uznaje Józefa Piłsudskiego za jedną z najważniejszych postaci w tysiącletnich dziejach Polski. Jego zasługi w odzyskaniu niepodległości a następnie odbudowie państwa polskiego i jego sił
zbrojnych są niepodważalne. Czyny, myśli Piłsudskiego nadal mogą tworzyć podstawę dla naszej patriotycznej postawy.

Co pamiętamy z dziedzictwa, które pozostawił nam Pierwszy Marszałek Polski? Sprawdzian wiedzy o Józefie Piłsudskim na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli, przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter, która umożliwia obserwowanie przebiegu konkursu na telebimie przez wszystkich zgromadzonych, przypomni nam najważniejsze wydarzenia z działalności Naczelnika Państwa.

Kto może wziąć udział w konkursie? Wszyscy w wieku od 16 lat, którzy zapoznają się z regulaminem konkursu i do dnia 10 listopada 2017 do godz. 15.00 dokonają rejestracji na stronie www.quizspotter.com/niepodleglosc

Na zwycięzców czekają nagrody: rower, tablet, kamera sportowa. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki! Zapisz się już teraz!

Osoby nieletnie będą mogły wziąć udział w konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodzica. Do pobrania: zgoda rodzica na uczestnictwo w turnieju.

*Portret sygnowany przez Józefa Piłsudskiego z 1916 roku.
ze zbiorów Narodowego Archiwum CyfrowegoCo to jest Quizspotter?

To nowoczesna forma interaktywnej rozrywki, w której uczestnicy rywalizują ze sobą, odpowiadając na tabletach (które otrzymają na czas gry) na testowe pytania prezentowane przez animatora prowadzącego wydarzenie. W tej grze liczy się wiedza, refleks i strategia, a przede wszystkim dobra zabawa. Każda dobra odpowiedź przybliża graczy do wygranej. Pytania, właściwe odpowiedzi i wyniki zmagań są na bieżąco prezentowane na ekranach, zaś po zakończeniu całej rozgrywki składającej się z 21 rund wyłaniany jest zwycięzca.

Każdy uczestnik może zarejestrować się pod wybranym przez siebie pseudonimem, który będzie wyświetlał się na liście najlepszych wyników – to konkurs, nie sprawdzian.

Zobacz jak wyglądały poprzednie konkursy:Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha