Podwieczorek przy fortepianie: Tryumfy Króla Niebieskiego – Bartosz Hadała

14 stycznia 2018
godz. 16.00
Bilety dostępne w sprzedaży

Pierwszy w nowym roku „Podwieczorek przy fortepianie” wypełni koncert kolęd „Tryumfy Króla Niebieskiego” w wykonaniu pianisty Bartosza Hadały i jego znakomitych gości:  Janusza Szroma, Marty Florek, Dominiki Ziemnickiej, Piotra Olszewskiego, Andrzeja Święsa i Pawła Dobrowolskiego.

Repertuar koncertu pochodzi z trzeciej płyty Bartosza Hadały, zatytułowanej właśnie „Tryumfy Króla Niebieskiego”. To zbiór polskich kolęd w jazzowo – popowych aranżacjach. Po koncercie będzie można nabyć wspomnianą płytę, w której nagraniach wzięli udział muzycy z Polski i Kanady.

Bartosz Hadała – pochodzący ze Stalowej Woli pianista jazzowy, aktualnie mieszkający w Kanadzie, jest aranżerem, autorem muzyki i tekstów pisanych w duchu chrześcijańskim.
12 maja 2010 roku, podczas promocji najnowszej płyty “The Runner Up” w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, uhonorowany został tytułem Ambasador Stalowej Woli. Powiedział wtedy: „Jestem chłopakiem ze Stalowej Woli a ambasadorem miasta jestem od zawsze”.
Płytę “The runner up” nagrał z artystami z najwyższej światowej półki jazzowej: trębaczem Randy Brecker’em, perkusistą Antonio Sanchez’em oraz Dave Andersonem.

Bartosz wielokrotnie występował na scenie MDK: jako solista, w duecie z Rupertem Watesem a także z samym Randy Breckerem.

„Podwieczorek przy fortepianie” to propozycja dla każdego, nie tylko melomanów, do spotkania z muzyką i znajomymi w niedzielne popołudnie w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Wykonawcami są młodzi, zdolni pianiści, muzycy i śpiewacy, często pochodzący ze Stalowej Woli, którzy rozpoczynają kariery artystyczne. Pasja, zaangażowanie, entuzjazm artystów emanujące ze sceny, wyzwalają wśród publiczności serdeczną atmosferę.

Tryumfy Króla Niebieskiego
Bartosz Hadała i jego Goście
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Bilety: 10 zł oraz rodzinne – 20 zł (maks. cztery osoby)Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha