Razem dla Wiktorii! – aktualizacja 28.02

19 stycznia - 30 marca 2018

Całość zebranych funduszy naszych akcji wynosi obecnie 21 353.05 zł

Gorąco dziękujemy za Wasze wsparcie!

Pamiętajcie, że działamy do 30 marca 2018 a naszym celem jest 28,000 zł. Naszych wolontariuszy rozpoznacie po identyfikatorach z logiem akcji i naszych partnerów, którzy wyposażyli nas we wszystko co jest potrzebne do realizacji tej zbiórki – dziękujemy Wtór-Steel, Kossta Poligrafia oraz LED LIVE!

NOWOŚĆ: Aukcje przedmiotów przekazanych od artystów na rzecz Wiktorii„Hej. Mam na imię Wiktoria, i jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli…”. Dalszy opis wydarzeń z 20 października 2017, kończy słowami: „skończyły się moje marzenia o przyszłości”. Tak kilka tygodni temu napisała o swojej sytuacji Wiktoria Widak na portalu pomagającym w zbieraniu środków na leczenie. Dzisiaj stan zdrowia fizycznego i hart ducha Wiktorii pozwala nie tylko marzyć ale stawiać kolejne kroki do celu!

Kluczem do spełnienia marzeń Wiktorii jest cykl intensywnych rehabilitacji, mających przywrócić sprawność jej nogom. Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce funduszy na miesięczny turnus rehabilitacyjny. Potrzeba 28 000 złotych. Zamierzamy je wspólnie zebrać podczas akcji „Razem dla Wiktorii”.

Inicjatywa „Razem dla Wiktorii” powstała w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, gdzie Wiktoria należała do naszej społeczności jako uczestniczka zajęć w Zespole Tańca Estradowego „Mała Volta” oraz w Teatrze „JakSięPatrzy”.

Na punkt kulminacyjny akcji wyznaczyliśmy 8 lutego. W tym dniu zaplanowaliśmy w MDK  wydarzenie kipiące energią, hipnotyzujące bezkresem talentów i pasji, skrzące się radością ze wspólnego tworzenia. To finał zimowych warsztatów muzycznych, a dawka wszystkiego co uskrzydla życie była w rozmiarze XXL! Liczymy, że puszki, do których będziemy zbierać datki, staną się do końca marca opasłe jak zasoby Wikipedii.

Zbierać będziemy od 19 stycznia na wszystkich imprezach w Miejskim Domu Kultury, ale należy się spodziewać również innych form działania. Cel jest jasny – „Razem dla Wiktorii” po 28 000 zł!

NOWOŚĆ: Aukcje przedmiotów przekazanych od artystów na rzecz Wiktorii

Nie udało Ci się wpaść na wolontariusza?
Puszki są także dostępne w Sekretariacie i Dziale Księgowości MDK od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00

DZIAŁAJĄ RAZEM Z NAMI:Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha