ODWOŁANY! Grażyna Brodzińska w koncercie “Dusza śpiewa”

Zwrot biletów w miejscu zakupu!

Koncert odwołany!

Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu.

W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana.
W koncercie „Dusza śpiewa” Artystce towarzyszy na scenie energetyczny Kosma Band.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, jakim z pewnością będzie spotkanie z pierwszą damą polskiej operetki. W programie usłyszymy wiązankę najpiękniejszych melodii operetkowych, musicalowych, przebojów muzyki filmowej i muzyki światowej.

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli – sala widowiskowa

25 maja 2018 r. godz. 18.30

Bilety 75 / 65 zł – parter, 40 zł balkon – do nabycia w MDK

Organizator: Muzyczny Teatr Śmiechu Sp. z o.o.

Ul. Nowogrodzka 50 / 515, 00-695 Warszawa

tel. 786 139 702Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha