“Pikantni” – komedia obyczajowa

18 maja 2018 r. godz. 20.00
sala widowiskowa MDK
Bilety 95 zł, 85 zł - parter, 75 zł - balkon

“Pikantni” – komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Roznerski
Alex – Michał Ziembicki

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli – sala widowiskowa

18 maja 2018 r. godz. 20.00

Bilety 95 zł, 85 zł – parter, 75 zł – balkon

Sprzedaż elektroniczna:

http://adria-art.pl/wydarzenie/stalowa-wola/teatr-pikantni-miejski-dom-kultury-stalowa-wola-18-maja-2018/67475/

Organizator: Impresariat Artystyczny “ADRIA” Krzysztof Barczewski

Ul. Piotra Skargi 13, Bydgoszcz, tel. 523 715 848, 605 555 676Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha