Spotkanie z podróżnikiem: Jedwabnym szlakiem, czyli Kirgistan, Tadżykistan i Uzbekistan oczami Piotra Pyrcza

3 marca 2018 (sobota)
godz. 18.00
sala kameralna

Piotr Pyrcz, uczestnik wielu kolorowych podróży w egzotyczne miejsca na Ziemii, tym razem opowie o trwającej ponad miesiąc wędrówce po Kirgistanie, Tadżykistanie i Uzbekistanie.  Wędrował wraz z przyjaciółmi. Przejechali tysiące kilometrów, wdychali hektolitry kurzu. Niesamowite krajobrazy, sympatyczni ludzie oraz ciekawe miasta – to zapamiętali z podróży. I przesyt baraniną. Czego doświadczyli podczas wędrówki? Tego dowiemy się podczas spotkania.
Kim jest Piotr? Nauczycielem. Przewodnikiem górskim oraz pilotem wycieczek. Uwielbia góry i zakochany jest w Afryce. Podróże z plecakiem to jego pasja.
Zapraszamy! [wstęp wolny]
Slajdowisko to spotkania podróżnicze dla osób ciekawych świata i poszukujących inspiracji. Opowiadamy o podróżach, pokazujemy relacje, dzielimy się doświadczeniami i radzimy jak zorganizować niskobudżetową podróż. U nas dowiesz się jakie wyzwania czekają Cię w drodze i jak się do nich przygotować.
Rozmawialiśmy już o eksploracji jaskiń, wyprawach autostopowych, caravaningowych, rowerowych, pieszych, zdobywaniu szczytów, trekingu przez pustynie, a przed nami jeszcze więcej!
Naszym celem jest zainspirowanie uczestników do poznawania świata na własną rękę. A to na jak wiele sposobów można to zrobić pokazuje różnorodność zapraszanych gości.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha