Powiatowy Dzień Animatora Kultury i Sportu

15 marca 2018
godz. 17.00
sala widowiskowa

15 marca 2018 roku (czwartek) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli rozpocznie się uroczystość z okazji Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu. Podczas niej, władze Powiatu Stalowowolskiego uhonorują oraz podziękują ludziom, którzy poprzez swoją działalność oraz osiągnięcia w dziedzinach kultury i sportu przyczyniają się do promocji naszego Powiatu.

Oprócz wręczenia nagród, w programie imprezy znalazł się również koncert Olgi Bończyk. To znana aktorka teatralna i filmowa, współpracowała m.in. z teatrami: Rampa, Roma, Teatr na Woli, Teatr Piosenki we Wrocławiu, Teatr Capitol we Wrocławiu, Teatr Projekt Warszawa. Olga Bończyk występuje nie tylko na deskach teatralnych, ale także koncertuje. Już 15 marca będziemy mieli okazję posłuchać artystki wraz z zespołem na scenie Miejskiego Domu Kultury.

Przypominamy, że ze względu na duże zainteresowanie koncertem oraz ograniczoną ilość miejsc, wejście na imprezę będzie za okazaniem zaproszenia.
Zainteresowanych mieszkańców zapraszamy po odbiór bezpłatnych zaproszeń do Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli (pokój numer 114 lub sekretariat, I piętro).

Zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha