“Droga św. Jakuba – 300 km samotnej wędrówki” – spotkanie z Jolantą Rydkodym

5 maja 2018
godz. 18.00
sala kameralna

Jolanta Rydkodym, autorka bloga o podróżach, kolejny raz zaprosi nas na inspirujące spotkanie podróżnicze. Tym razem opowie o podążaniu portugalską Drogą św. Jakuba. Spełnienie wieloletniego marzenia i jak pisze na swoim blogu “Kto chce szuka sposobu, czyli podróże po babsku” “…powoli, bez pośpiechu /…/ rozkoszując się każdym krokiem i widokiem”. Razem podążymy drogą Litoral i będziemy uczestniczyć w fascynującej przygodzie. Kolejny raz przekonamy się, że marzenia są po to, by je realizować.

Slajdowiska to spotkania podróżnicze dla osób ciekawych świata i poszukujących inspiracji. Opowiadamy o podróżach, pokazujemy relacje, dzielimy się doświadczeniami i radzimy jak zorganizować niskobudżetową podróż. U nas dowiesz sie jakie wyzwania czekają Cię w drodze i jak się do nich przygotować.
Rozmawialiśmy już o eksploracji jaskiń, wyprawach autostopowych, caravaningowych, rowerowych, pieszych, zdobywaniu szczytów, trekingu przez pustynie, a przed nami jeszcze więcej!
Naszym celem jest zainspirowanie uczestników do poznawania świata na własną rękę. A to na jak wiele sposobów można to zrobić pokazuje różnorodność zapraszanych gości.
 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha