Rower z historią – konkurs na 80 – lecie Stalowej Woli

Zapisy do 2 maja 2018
KONKURS:
3 maja 2018
Taras MDK

Zapraszamy do konkursu, który wyłoni najpopularniejszy, najpraktyczniejszy, najelegantszy, najtrwalszy, najwygodniejszy, zawsze niezawodny – czyli ukochany rower naszego 80 – lecia.

Twój rower może być TYM rowerem!

W Stalowej Woli rower jest tak normalnym i powszechnym środkiem transportu, że stał się symbolem naszego miasta. Skoro w 2018 roku obchodzimy jubileusz 80 – lecia Stalowej Woli zwanej „miastem rowerów”, należy spojrzeć na naszą historię z perspektywy siodełka.

Zachęcamy  mieszkańców Stalowej Woli do odwiedzenia piwnic, strychów, komórek i ponownego sięgnięcia po zapomnianego towarzysza codzienności, by przywrócić pojazdowi dawny blask.

Aby jednoślad wziął udział w konkursie powinniśmy przypomnieć sobie jego historię (ważny element w karcie zgłoszenia). Kto nim jeździł, a może nadal jeździ? Ile ma lat? Czy posiada swoją osobistą nostalgiczną fotografię? Jakich wydarzeń był świadkiem?

Nagroda dla posiadacza najciekawszego roweru z historią? Oczywiście ROWER! Ale nagród przygotowaliśmy więcej. Nad przebiegiem konkursu czuwać będą strażnicy rowerowych tradycji z  Radomskiego Towarzystwa Retrocyklistów „Sprężyści”.

Konkurs zostanie przeprowadzony 3 maja na tarasie Miejskiego Domu Kultury podczas obchodów Dni Stalowej Woli.

Rowery do udziału w konkursie należy zgłaszać do 2 maja 2018 godz. 16.00 na adres: rower.mdk@gmail.com,  lub osobiście w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TU  

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha