Potańcówka w stylu retro – Konkurs na stylizację retro

2 maja 2018
godz. 21.00
Taras MDK

„Umówiłem się z nią na dziewiątą” – tytuł słynnego przedwojennego szlagieru trafi w sedno, jeśli panowie zaproszą damy na „Potańcówkę w stylu retro”, której pierwsze dźwięki porwą do tańca właśnie o godz. 21.00 w środę 2 maja na tarasie MDK.

Do muzycznego wehikułu czasu zapraszają „Czarne Lwy z Przedmieścia” – lubelski ansambl grający do tańca stylowo, z charakterem muzykę lat 50. i 60.

Warto tego wieczora pojawić się w sukienkach, garniturach i innych częściach garderoby adekwatnymi do stylu muzycznego oferowanego przez „Czarne Lwy z Przedmieścia”. Para, której wizerunek najwdzięczniej odda ducha epoki, i która zaprezentuje się na parkiecie tanecznym, zostanie obdarowana precjozami: złotym pierścionkiem z brylantem oraz kompletem srebrnych spinek do koszuli i krawata!

„Miejska potańcówka” na osiedlu Fabrycznym to wspomnienie dawnych licznych zabaw i festynów, które w latach 50. i 60. były najpopularniejszą rozrywką stalowowolan. „Czarne Lwy z Przedmieścia” używając tylko akustycznych instrumentów, swingując, grając tanga z pasją a walczyki rzewnie – wiernie oddadzą muzyczne nastroje tamtych czasów.

Zapraszamy na „Potańcówkę w stylu retro”, zabawę na 102!

Regulamin konkursu “Najlepsza stylizacja retro” do pobrania TU

 

 

 

 

Nagrodą Główną w konkursie jest złoty pierścionek z brylantami oraz srebrne spinki do mankietów i krawata, ufundowane przez firmę Diadem Gold z siedzibą przy ul. Okulickiego 13 w Stalowej Woli.

Pięć  wyróżnionych par otrzyma bony ufundowane przez sklep Top Secret z siedzibą przy ul. Okulickiego 9a w Stalowej Woli.

 

Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha