ZAKOŃCZONO nabór do III edycji RELACJI. Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych

zakończono nabór

Tematem tegorocznych RELACJI jest KONTYNUACJA dzieła i tradycji, a inspiracją myśl Krzysztofa Czyżewskiego (“Małe centrum świata”, Fundacja Pogranicze, Sejny 2017): “Wierność tradycji to nie upamiętnianie, lecz kontynuacja”.

Pomysł na „RELACJE. Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne” zrodził się z potrzeby znalezienia miejsca wspólnego dla różnych generacji, pretekstu do rozmowy o tym, co łączy pokolenia i pozwala komunikować się bez uprzedzeń. Czas zmian, chaosu, nadmiaru informacji, deficyt autorytetów pomagających uporządkować nasze działania opowiada się za spowolnieniem, przystankiem na rozmowę. Taki przystanek proponujemy w Stalowej Woli.

W jury III edycji Relacji. Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych zasiądą: Lech Śliwonik / Krzysztof Czyżewski / Łukasz Drewniak

Do pobrania:

PATRONI MEDIALNI