Animacje na wakacje

Trwa intensywny remont budynku Miejskiego Domu Kultury w ramach projektu “Szlakiem dziedzictwa kulturowego, zabytków kultury i oferty kulturalnej MOF Stalowa Wola”. W związku z tym zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczne półkolonie „Kolorowe wakacje”.

Natomiast zapraszamy Państwa do Letniej Czytelni w Parku 24, a w miejscu spotkań „Dmowskiego 11” na „Akcję pod chmurką”. W lipcu i sierpniu,  od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 14 czekać będą na spędzających wakacje w mieście animatorzy proponujący szereg ciekawych atrakcji, spotkań, gier – dla wszystkich chętnych!

Letnia Czytelnia i „Akcja pod chmurką”  nie są formą zorganizowanego wypoczynku letniego. Oznacza to, że odpowiedzialność za przebywające na terenie dzieci ponoszą rodzice bądź prawni opiekunowie.

 

“Akcja pod chmurką” jest realizowana w ramach projektu „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”,dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha