Teresa Werner i Rico Sanchez – koncert

2 grudnia 2018
sala widowiskowa
bilety dostępne w sprzedaży

Wyjątkowy koncert w Stalowej Woli!

Już 2 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli widzowie usłyszą największe przeboje artystki, nowe premierowe piosenki, a także gorące duety z latynoskim gościem Rico Sanchezem!

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół “Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak “Miłość jest piękna”, “Dałabym Ci dała” czy “Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album “Spełnić Marzenia” uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. “Miłość to nie zabawa”.

Rico Sanchez to przede wszystkim artysta obdarzony specyficznym głosem z „chrypką”, który kojarzy nam się z latynoskimi piosenkami „Baila me”, „Bamboleo” oraz szerokim gatunkiem muzycznym jakim jest flamenco. Bez wątpienia jest to artysta, którego warto posłuchać! W swoim dorobku muzycznym posiada 7 albumów CD.

Teresa Werner i Rico Sanchez

Bilety: 90 zł

wkrótce w sprzedaży lokalnie:
Miejski Dom Kultury Stalowa Wola
tel. (15) 842 09 61, (15) 842 09 50