„BO RADOŚĆ JEST W NAS” – Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów 2018

zgłoszenia do 10 września 2018

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza do udziału w V Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”, który odbędzie się 30 września 2018 r.

Do pobrania PROGRAM PREZENTACJI PATAS 2018

Program Stalowowolskich Dni Seniora 2018

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Domach Pomocy Społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

Powodzenie poprzednich Przeglądów, podczas których zaprezentowało się kilkuset seniorskich artystów, pokazuje ich ogromne i piękne zaangażowanie w amatorski ruch artystyczny. Jesteśmy pewni, że idea: „Marzenia nie przechodzą na emeryturę” znajdzie w pełni swoje miejsce podczas V Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”.

PRZEGLĄD ORGANIZOWANY JEST W KATEGORII MUZYKA.

Regulamin do pobrania TU

Karta zgłoszenia TU

Zgłoszenia chórów, zespołów, solistów należy nadsyłać pod adres:

przegladstalowawola@gmail.com do 10 września

lub na adres;

Miejski Dom Kultury
ul. 1 Sierpnia 9
37-450 Stalowa Wola

Z dopiskiem „BO RADOŚĆ JEST W NAS”

W regulaminie Przeglądu wartym podkreślenia jest zapis zachęcający do udziału zespoły międzypokoleniowe.

Patronat honorowy:

Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego – Ryszard Andres