Gospel Joy & The Metro Big Band

18 października 2018
godz. 12.00 - bilety 20 zł - młodzież szkolna / seniorzy
godz. 18.00 - bilety 50 zł
sala widowiskowa

Big band wprost z „miasta muzyki” – Nashville oraz poznański chór Gospel Joy wystąpią 18 października na wspólnym koncercie w stalowowolskim Miejskim Domu Kultury.

Kup bilet online: godz. 12.00 / godz. 18.00

Gospel Joy –  to poznański chór, przepełniony energią i radością, śpiewający od ponad 20 lat. W repertuarze zespołu znajdują się największe hity muzyki gospel, a także własne utwory, wykonywane w języku polskim i angielskim.

Koncerty mają charakter artystyczny i ewangelizacyjny (gospel – z ang. Ewangelia).

Żywiołowy śpiew w połączeniu z dynamiczną choreografią i barwnymi strojami sprawia, że publiczność śpiewa i tańczy razem z chórem.

Gospel Joy współpracował m. in. z takimi artystami jak: Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Kasia Moś, Mate.O,  Brian Fentress (USA), Ruth Lynch (Wlk. Brytania), Emma Nichols (USA), Mezo, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski.

 

 

The Metro Big Band z Nashville tworzy 18 profesjonalnych muzyków jazzowych prowadzony przez wybitnego dyrygenta, aranżera i producenta – Campa Kirklanda. Jest on uznawany za pioniera w tworzeniu muzyki sakralnej oraz współtwórcę najważniejszych wydawnictw gatunku muzyki sakralnej w USA. PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny

SPONSORZYMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha