Andrzej Piaseczny – … the best of

8 marca 2019
godz. 19.00
sala widowiskowa
Bilety dostępne w sprzedaży

Andrzej Piaseczny to urodzony 6 stycznia 1971 roku w Pionkach, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności – m.in. – Telekamery 2010,  Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multi platynowych płyt. Współpracował z czołówką polskiej sceny rozrywkowej, miedzy innymi Zbigniewem Wodeckim, Marylą Rodowicz, Robertem Chojnackim, Sewerynem Krajewskim, Janem Borysewiczem. Wylansował takie przeboje jak: „Budzikom śmierć”, „Prawie do nieba” „Wolność w nas”,  “Chodź, przytul, przebacz”, “Wszystko trzeba przeżyć” “Śniadanie do łóżka”.
Od 2008 roku artysta współpracuje z Sewerynem Krajewskim, z którym współtworzył m.in. płytę zatytułowaną „Spis rzeczy ulubionych”.  W roku 2017, pojawił się jego nowy, wyczekiwany album „O mnie, o tobie, o nas”.
Mocnym atutem piosenek Andrzeja Piasecznego jest nie tylko to, że wpadają one w ucho, ale i to, że na koncertach towarzyszą mu znakomici instrumentaliści.

Bilety w cenie: 100 zł / 110zł / 120zł

w sprzedaży stacjonarnej:
Miejski Dom Kultury tel. (15) 842 09 50 wewn. 129

lub online:
www.kupbilecik.pl

Organizator: M Art tel. 531 747 123

 

  

Chcesz uszczęśliwić kobietę swojego życia i przy okazji dzieciaki z Domu Dziecka w Stalowej Woli? Może za pomocą poezji? Tomiki przekazane przez Urszule Bałutowską, na akcję Słowem po słońce będą dostępne 8 marca w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, po koncercie Andrzeja Piasecznego.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha