“Wieczór z operetką”

9 lutego 2019
godz. 18.00
sala widowiskowa
Bilety dostępne w sprzedaży

Wykonawcy: Kamila Lendzion – sopran, Szymon Jędruch – tenor, Ziemowit Wojtczak – baryton, Andrzej Ceglarek – akordeon, Bogna Band- orkiestra kameralna, grupa baletowa Teatru Wielkiego w Łodzi.

W programie największe przeboje operetkowe m.in. Johanna Straussa ( ojciec i syn), Kalmana, Lehara i wielu innych. Zapraszamy na piękny, ponad 2-godzinny koncert, podczas którego będziecie Państwo mogli przenieść się do zaczarowanej krainy operetki, ze znanymi , lubianymi ariami w wykonaniu znakomitych wokalistów z towarzyszeniem orkiestry kameralnej i nadającego klimatu balu wiedeńskiego – baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. Ten piękny wieczór operetkowy będzie dla Państwa zwieńczeniem czasu karnawału.

 

Bilety w cenie: 80 zł – parter, 70 zł – balkon

w sprzedaży stacjonarnej: 
Miejski Dom Kultury Stalowa Wola
tel. (15) 842 09 61, (15) 842 09 50

oraz online na  www.kupbilecik, i www.biletyna.pl

Organizator: Art-TU, kom. 605 602 234

Kamila Lendzion – sopran, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej, laureatka wielu nagród w konkursach wokalnych. Artystka współpracuje z wieloma Operami i Teatrami muzycznymi w Polsce i za granicą. Oprócz czynnej pracy artystycznej pełni funkcję Dyrektora Naczelnego Teatru Muzycznego w Lublinie.

Szymon Jędruch – tenor- solista Teatru Muzycznego w Łodzi, ambasador Stalowej Woli, współpracujący z wieloma Operami i Teatrami muzycznymi w Polsce

Ziemowit Wojtczak – baryton, solista Teatru Muzycznego w Łodzi, profesor klasy śpiewu w Akademii Muzycznej w Łodzi, występujący na wielu scenach operowych w kraju i za granicą.

Andrzej Ceglarek – wirtuoz akordeonu , laureat wielu konkursów akordeonowych w Polsce i za granicą

Bogna Band – orkiestra kameralna, założona w 2014 r. i prowadzona przez Bognę Dolińską. Orkiestra prowadzi ożywioną działalność koncertową, wykonując własne koncerty a także współpracując z wieloma artystami operowymi i wokalistami muzyki pop.

Grupa baletowa Teatru Wielkiego w Łodzi – znakomici tancerze, posiadający świetną technikę taneczną i baletową. Zespół, który wspaniale oddaje klimat balów w dawnym Wiedniu.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha