“Szalone nożyczki” – spektakl

20 stycznia 2019
Bilety dostępne w sprzedaży

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. ,,Szalone nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! – wtedy do akcji wkracza UWAGA! …Widz!!!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! ,,Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!
Obsada:
Starszy Inspektor:   Lesław Żurek / Maciej Wilewski / Krzysztof Ibisz
Pani Dąbek:  Joanna Kupińska / Urszula Dębska
Edward Wurzel:   Alan Andersz
Barbara Markowska:   Dominika Gwit
Antoni Grzebiński:   Leszek Stanek
Młodszy Inspektor:   Maciej Wilewski / Michał Piróg
Bilety w cenie : 80 zł / 90 zł – parter, 70 zł – balkon
dostępne w sprzedaży stacjonarnej:
Miejski Dom Kultury Stalowa Wola
(15) 842 09 50 w. 129