Święty Mikołaj i wielki atak zimy

6 i 7 grudnia 2018
sala widowiskowa
BRAK BILETÓW

Scena Mikołajkowego Domu Kultury przeobrazi się tego roku w piękny pałac Królowej Krainy Lodu.  Skrzące się sople, lodowe kryształy i śnieżne kule wypełnią calutką przestrzeń. Ale co, jeśli lód pokryje też Afrykę i amazońskie tropiki, śnieg zasypie Egipt, gęste chmury zakryją niebo, a potężne górskie zaspy zaczną pochłaniać Ziemię i jej mieszkańców? Kto ruszy na pomoc Mikołajowi uwięzionemu pod śniegiem, jeśli moc najpotężniejszej władczyni lodu… wygasła? Czy uda się to najgroźniejszym wojownikom Północy – Wikingom, czy przybyłym z Zachodu Elfom, błądzącym we mgle Trollom, czy indiańskiemu szamanowi? A może to Wy – Dzieci pomożecie rozkruszyć lód w sercach naszych bohaterów?

W widowisku biorą udział zespoły artystyczne Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli:

Teatr „Jak Się Patrzy”
Klub Tańca La Volta
Grupa Taneczna „Domino”
Chór Cantus
Zespół Tańca Indyjskiego „Nimbooda”
Chór Mały Cantus
Grupa Taneczna „Sikorki”
Teatr Tańca „Flow”
Grupa Breakdance
Studium Wokalne „Prymka”
Zespół Tańca Estradowego „Volta”