Prezentacje 2018 – wernisaż wystawy Stowarzyszenia Fotograficznego ANIMUS

17 listopada 2018
godz. 18.00
Galeria TŁO

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli oraz Stowarzyszenie Fotograficzne ANIMUS zaprasza na wernisaż wystawy “PREZENTACJE 2018”.

“Stalowowolskie Stowarzyszenie Fotograficzne ANIMUS powstało w 2004 roku z inicjatywy grupy miłośników dobrej fotografii posiadających już pewien dorobek artystyczny. Obecnie liczy 18 członków i dwóch kandydatów.

Celem stowarzyszenia jest propagowanie i nauka dobrej fotografii wśród własnych członków i kandydatów, a także w środowisku amatorów tej sztuki. Stowarzyszenie prowadzi warsztaty fotograficzne, zajęcia praktyczne i wykłady z różnych dziedzin fotografii dla bardzo różnych grup słuchaczy.

Przynależność do naszego stowarzyszenia pozwala doskonalić warsztat fotograficzny i uczestniczyć w życiu artystycznym środowiska. Kilkoro z naszych członków przynależy także do innych organizacji fotograficznych o renomie krajowej i międzynarodowej takich jak Związek Polskich Artystów Fotografików i Związek Polskich Fotografów Przyrody. Zarówno członkowie jak i kandydaci do stowarzyszenia korzystają z ich doświadczenia i wiedzy.”

Więcej o ANIMUSie na stronie stowarzyszenia https://animus-photo.com/Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha