Żegnamy Piotra Sikorskiego

Do wiecznej orkiestry odszedł Piotr Sikorski (1952 -2018) – poeta, pieśniarz, aktywny uczestnik życia kulturalnego Stalowej Woli. W latach 1986- 1990 w Miejskim Domu Kultury był chórzystą Chóru Chłopięco – Męskiego Cantus a następnie Chóru Kameralnego. Był wyróżniany w licznych festiwalach, przeglądach, konkursach poetyckich, piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. Swoimi wierszami, piosenkami podczas spotkań przy ognisku, wycieczek, rajdów, wieczorków poetyckich wzbogacał działalność Klubu PTTK „Łazik”, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszenia Uniwersyteckie Srebrne Lata jako „Piotruś Chałturnik”. Żegnaj Przyjacielu!

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 7 listopada o godz. 10.30 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego.

Łączymy się w smutku z Rodziną Piotra.