PRZENIESIONY Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

Koncert przeniesiony na 2 lutego
sala widowiskowa
wstęp wolny

W związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP żałobą narodową po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w dniu 19 stycznia jedyną muzyką dla nas jest płynące z Gdańska „Sound of Silence”…

Koncert przygotowany przez nas na dzień 19 stycznia został przeniesiony na dzień 2 lutego 2019 roku.

Gorące rytmy, światowe przeboje, goście specjalni, zespoły taneczne, a w roli głównej Orkiestra Dęta pod wodzą Mieczysława Parucha – roziskrzą sobotni karnawałowy wieczór 19 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. 12 listopada 2018 roku Orkiestra Dęta MDK uroczyście obchodziła jubileusz 80–lecia. Należy do elitarnego grona rówieśników Stalowej Woli oraz przysługuje jej tytuł najstarszego zespołu artystycznego naszego miasta.Jako goście specjalni koncertu na scenie zaprezentują się: Monika Kuca, Monika Turek, Janusz Turek, Janusz Hadała, Paweł Steczkowski, Mariusz Godzina, Witold Haliniak oraz Mażoretki Niżańskiego Centrum Kultury “Sokół”, tancerze Klubu Tańca La Volta z MDK i Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK.

wstęp wolny