Nowe projekty MDK z dofinansowaniem

Miło nam poinformować, że 4 nasze projekty uzyskały dofinansowanie z programów Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Będzie się działo! Po więcej informacji zapraszamy tu —> https://www.mdkstalowawola.pl/projekty-2/projekty-2019/

1. Projekt pn.: „Wymiana parku oświetleniowego na sali widowiskowej w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli” – 179.000 zł. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

2. Projekt pn.: “Stacja Odeon” – interdyscyplinarny projekt związany z podnoszeniem kompetencji artystycznych zespołów amatorskich” – 84.000 zł. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

3. Projekt pn. „Relacje. IV Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne” – 48 000 zł dofinansowania z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Edukacja kulturalna”.

4. Projekt pn. „Gabinet Józefa Żmudy – bliskie spotkania ze sztuką” – 18 000 zł dofinansowania z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura Dostępna”.