Jarmark Wielkanocny

13 kwietnia 2019
Plac Piłsudskiego

Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na tegoroczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w godzinach 12.00 – 16.00 na Placu Piłsudskiego. Jarmark to znakomita okazja, by poczuć przedświąteczną atmosferę i nabyć oryginalne rękodzieło. Swój udział zgłosiło 32 wystawców.  Na barwnych stoiskach znajdą Państwo produkty regionalne, pisanki, baranki, palmy, ozdoby świąteczne i inne wyroby artystyczne. Podczas Jarmarku odbędą się również warsztaty robienia palm wielkanocnych, natomiast z tradycjami świątecznymi zapozna Państwa Zespół Jamniczanki podczas widowiska obrzędowego „Jarmark Wielkanocy”.

Serdecznie zapraszamy!

Jarmark Wielkanocny

13 kwietnia 2019

Plac Piłsudskiego