XIV Rowerowy Cross Country

1 maja 2019
godz. 10.00 – start
Kasprzyckiego 8 / parking przy lesie

Podobnie jak w ubiegłym roku, start i meta stalowowolskiego rowerowego crossu, usytuowane będą przy ul. Kasprzyckiego w pobliżu nowej Dyrekcji HSW. Stąd już kilka kroków do lasu, którego duktami 1 maja pojadą zawodnicy, by powalczyć o Puchar Prezydenta Stalowej Woli.

W zależności od kategorii wiekowej dystans do przejechania liczy wielokrotność pętli  o długości ok. 12 km. Trudna trasa crossu jest sporym wyzwaniem zarówno dla zawodników, jak i sprzętu, i wymaga odpowiedniego przygotowania.

Po dekoracji zwycięzców wszyscy uczestnicy crossu wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – roweru.

Przypominamy, że dla usprawnienia przebiegu zawodów zapisy odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem: www.timekeeper.pl/zawody/.

Trasa Crossu:

Do pobrania:

Oświadczenie Zawodnika

Oświadczenie Rodzica / Opiekuna Prawnego

Trasa crossu

Partnerzy:

„Majówka w Stalowej Woli” (1 – 5 maja 2019) to cykl wydarzeń, podczas których prezentowany jest kulturalny, społeczny, gospodarczy potencjał naszego miasta.