## BEAUTY – ##BEAUTY2 – wystawa

kwiecień - maj
Galeria TŁO

Wystawa powstała z połączenia dwóch pasji – fotografii i wizażu. Takie spotkanie musiało zaowocować bliższą współpracą. ## BEAUTY oraz jej kontynuacja ##BEAUTY2 w swoim zamierzeniu mają pokazać, że świat fotomodelingu może być odmianą Sztuki. Dbałość o szczegóły, precyzja wykonanych stylizacji, wizażu i fotografii powodują, że trudno przejść obojętnie wobec zaprezentowanych prac. Sfotografowane „Matrony, Caryce, Księżniczki” intrygują, hipnotyzują i uwodzą kolorami. Nieprzypadkowo został użyty znak ##, który sugeruje odbiorcy poszukiwanie ukrytych znaczeń.

O wyjątkowości sfotografowanych stylizacji świadczy również fakt, że wszystkie zostały wykonane w oparciu o materiały znalezione w sklepach second hand i otrzymały nowe życie.

Wystawa – obecnie już o zasięgu międzynarodowym – „gościła” w wielu znakomitych miejscach
m. in. w Galerii Nierzeczywista w Rzeszowie, w zamku kazimierzowskim w Przemyślu, w zamku Dubiecko oraz na Słowacji.

## BEAUTY

##BEAUTY2

MARTA KWOLEK MAKE-UP ARTIST

MARIUSZ BARAN FOTOGRAFIA

MARTA KWOLEK

Dyplomowany mistrz wizażu, trener profesjonalnych technik makijażu. Będąc przez ponad 20 lat urzędnikiem państwowym – w wyniku życiowego „remanentu po 40-ce” postawiła wszystko na jedną kartę, postanowiła posłuchać głosu serca i rozpoczęła realizować swoje marzenia. Zawodowe szlify zdobywała w Warszawie, kończąc Warszawską Akademię Wizerunku  oraz – najlepszą obecnie szkołę wizażu – Pro Make up Academy. Tam też pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych. Ponadto ukończyła wiele certyfikowanych szkoleń, szkoląc się m.in. u światowej sławy wizażystów, takich jak Dawid Molina, Karla Powell oraz Fabienne Rea. Prowadzi Studio Makijażu Profesjonalnego specjalizując się w makijażach ślubnych i artystycznych. Współpracuje również z ogólnopolskimi magazynami branżowymi, gdzie cyklicznie publikuje swoje prace. Jest współautorką fotograficznej wystawy ##BEAUTY, przy której pracowała jako wizażystka i stylistka. Fantazyjne nakrycia głowy, które tworzy z pasji i dla relaksu, zostały docenione przez międzynarodowe jury, które przyznały jej II miejsce w konkursie Carpathian Art of Fashion 2017.

Podczas Kongresu Przyszłości Branży Beauty 2018 w Warszawie jej studio makijażu znalazło się wśród finalistów ogólnopolskiego konkursu i otrzymało certyfikat „Salon najbardziej dla klienta”. Kolejne nagrody w 2018 roku to I miejsce w kategorii „Orły Kosmetyki” oraz nagroda „Najlepszy Profesjonalista w Branży Ślubnej” w kategorii makijaż w plebiscycie Zankyou International Wedding Awards 2018. Współorganizatorka i prelegentka Konferencji Zdrowia i Urody 2017. Kongresu Kobiet w G2A Arena oraz cyklicznych Śniadań Biznesowych dla Kobiet w hotelu Hilton Garden Inn oraz wielu innych.

www.martakwolek.pl

www.facebook.com/MartaKwolekMakeupart

MARIUSZ BARAN

Nauczyciel z zawodu, informatyk, szkoleniowiec i wykładowca fotografii reklamowej. Fotografuje od lat. Nie przypuszczał, że ta dziedzina zawładnie sporą częścią jego życia. Najlepiej czuje się w studio fotograficznym. Tam odnajduje spełnienie swojej pasji. Interesuje się głównie portretem, fotografiami beauty oraz mody. Piękno, różnorodność i niezwykłość ludzkich twarzy powodują, że fotografia staje się dla niego niezwykłą podróżą wgłąb samego siebie. Prace, które tworzy, pokazują świat fotomodelingu nie tylko jako komercja i reklama, ale również Sztuka. Fotografując, wyznaje zasadę, że na zdjęciu najważniejszy jest człowiek.

Od 2008 roku związany jest z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym. Jest autorem wystaw indywidualnych i zbiorowych, nagradzanym i wyróżnianym w konkursach fotograficznych o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Wielokrotnie był jurorem konkursów fotograficznych dla młodzieży i dorosłych. Fotografował do kampanii reklamowych. Jest autorem fotografii do ogólnopolskich czasopism.

W swojej artystycznej drodze kieruje się mottem: „fotografie należy czytać, a nie oglądać”.

www.mbfotografia.pl

www.facebook.com/mariuszbaranphotographyMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha