VII Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych – lista wystawców

3 - 5 maja 2019
godz. 15.00 - 19.00
skwer wokół fontanny

Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych, tym razem podczas „Majówki w Stalowej Woli” (3-5 maja), otworzy swoje podwoje po raz siódmy. Rozciągająca się wzdłuż budynku MDK, gromadzi stowarzyszenia, organizacje, instytucje oraz artystów i rzemieślników prezentujących swoje dokonania. Ich działalność jest tkanką łączną naszej miejskiej, stalowowolskiej wspólnoty.

LISTA ZAKRĘCONYCH WYSTAWCÓW 2019:

• Graty do chaty – Agnieszka Duma
Dekoracje wykonane techniką decoupage. Skrzynki, szkatułki na wszystkie okazje z personalizacją, jak również ze zdjęciami, mix media oraz ręcznie szyte tulipany z materiału.
gratydochaty78@gmail.com
• Ubieramy w Ramy Art-Sklep Cecylia Pysz
Sklep oferuje profesjonalną oprawę obrazów, a także sprzedaż obrazów, rękodzieła oraz artykułów dla artystów i plastyków.
www.ubieramywramy.pl
• Kazimiera Żołyńska
Rękodzieło: szydełkowanie, decoupage, krepina.
• Domowe Twory – Barbara Gnatek
Zajmuję się szyciem przedmiotów do wystroju pokoików dziecięcych: literki z imieniem dziecka, girlandy, poduszki, pompony tiulowe, misie, kocyki. Jestem również instruktorką rękodzieła artystycznego i prowadzę od czasu do czasu zajęcia dla dzieci i dorosłych.
domowe.twory@gmail.com, www.facebook.com/domowe.twory
• Magdalena Jaźwińska-Karpezo
Rękodzieło: szycie zabawek, malowanie obrazów.
rasia8@wp.pl
• Wydawnictwo Sztafeta Sp. z.o.o.
Wydawca tygodnika „Sztafeta” i książek regionalnych.
www.sztafeta.pl
• Alfreda Przybyło
Rękodzieło: przedmioty wykonywane na szydełku, na drutach, z koralików, z filcu, ze wstążek i innych.
www.haft-szydelko-druty.blogspot.com
• Miła Moja Sutasz – Agnieszka Głębecka-Serafin
Rękodzieło, wyrób unikalnej biżuterii techniką sutasz oraz galanterii skórzanej.
ags2@vp.pl
• Agnieszka Grabowska-Sowa
Rękodzieło: biżuteria koralikowa.
• Małgorzata Ożga
Rękodzieło: biżuteria
• Bagatela Art – Marta Pietrykowska
Jesteśmy pracownią rękodzieła artystycznego. Wykonujemy oryginalne dekoracje i artykuły wyposażenia wnętrz, głównie z drewna. Naszą pasją jest również renowacja mebli. Lubimy nadawać drugie życie starym meblom i przedmiotom. Na swoim koncie mamy prowadzenie warsztatów stylizacji mebli dla mieszkańców Stalowej Woli.
www.bagatelaartgmail.com, www.facebook.com/BagatelaArt
• Ori&Wellness – Marzena Krzyś
Rekrutacja nowych klubowiczów Oriflame, szkolenia kosmetyczne i biznesowe, spotkania – prezentacje produktowe i degustacja produktów Wellness.
• Tuli&lula – Katarzyna Drozd
Zajmuję się szyciem akcesoriów dla dzieci i dorosłych. Szyję poduszki, przytulanki w kształcie zwierzątek oraz pościele z bawełny i minky.
khasia6@wp.pl
• Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli
Szkoła kształci osoby dorosłe w następujących typach szkół: Szkoła Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące w formie wieczorowej i zaocznej, Szkoły Policealne, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.
www.ckustalowawola.pl
• Hołubimy dzieciny – Elżbieta Woźniak-Żurawska
Jestem mamą nosząco-masującą – Certyfikowanym Doradcą ClauWi i instruktorem masażu Shantala. Oferuję: konsultacje indywidualne wraz z dojazdem do domu, po konsultacji bezpłatne wypożyczenie chusty i wsparcie, warsztaty grupowe (max. 5 dzieci), spotkania informacyjne i pogadanki w szkołach rodzenia, klubach i kawiarniach dla dzieci, udział w targach dziecięcych – promocja i pokazy chustonoszenia, masażu Shantala.
holubimydzieciny@gmail.com, www.holubimydzieciny.com.pl
• Pracowania Rozwoju Przez Zabawę – My Way Katarzyna Słomiany
Pracowania Rozwoju Przez Zabawę prowadzi zajęcia wspomagające rozwój sensoryczny dzieci w wieku od 6 msc. do 8 lat.
biuro@myway.biz.pl, www.myway.biz.pl
• Kwiaciarnia Róża – Gabriela Pruchnicka
Kompleksowa dekoracja imprez i uroczystości. Wypożyczamy napis LOVE, fotobudkę. Prowadzimy warsztaty florystyczne dla dzieci i młodzieży.
www.kwiaciarniaroza.com.pl
• Maria Rapałow
Rękodzieło: kwiaty, stroiki z krepiny, papieru, wstążki.
• Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miasta i Powiatu Stalowej Woli
Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miasta i Powiatu Stalowej Woli działa od blisko 30 lat, kierując swoje działania do ludzi chorych i zagrożonych cukrzycą, jak również szerząc wiedzę o cukrzycy wśród mieszkańców naszego miasta.
• Balonowe twory
Zajmuje się oprawą imprez okolicznościowych. Wykonujemy dekoracje oraz animacje. Prowadzimy warsztaty balonowe w szkołach i przedszkolach, gdzie uczymy wykonywania pierwszych balonowych wzorów. Tworzymy również dekoracje przestrzenne podczas eventów oraz na różnego rodzaju konwentach.
www.balonowa-fotka.pl
• Pasja Łączy – Czesława Idec, Krystyna Kotwica, Marzena Haczyk
Rękodzieło artystyczne
• Mary Kay – Małgorzata Korcz, Dorota Ogonowska
Jesteśmy doradczyniami piękna Mary Kay. Uczymy kobiety jak dbać o swoją skórę, dobieramy odpowiednią pielęgnację do potrzeb skóry, pokazujemy jak w prosty sposób zrobić makijaż. Odkrywamy w kobietach piękno, dotykając ich serc.

„Majówka w Stalowej Woli” (1 – 5 maja 2019) to cykl wydarzeń, podczas których prezentowany jest kulturalny, społeczny, gospodarczy potencjał naszego miasta.