Plenerowy koncert Roberta Janowskiego

Scena plenerowa, ul. Kwiatkowskiego 1
16 czerwca 2019 r.
godz. 16.00 - rekonstrukcja historyczna
godz. 17.00 - koncert Roberta Janowskiego
Wstęp wolny

“Bo to się zwykle tak zaczyna”, “Już nie zapomnisz mnie” czy “Odrobinę szczęścia w miłości”… to przeboje, które idealnie wpisują się w czas budowy Zakładów Południowych w Stalowej Woli oraz naszego miasta.

Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca o godz. 17.00, na skwerze obok historycznego budynku Dyrekcji Naczelnej Zakładów Południowych przy ul. Kwiatkowskiego 1 odbędzie się koncert Roberta Janowskiego z repertuarem z płyty “Song.pl”. Koncert wieńczy cykl wydarzeń w ramach “80. Rocznicy Poświęcenia Zakładów Południowych w Stalowej Woli”, o których szerzej przeczytać można TU, a piosenki, które Artysta wykona w Stalowej Woli utrzymane są w czarującym klimacie lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Robertowi Janowskiemu towarzyszyć będzie kilkunastoosobowy zespół muzyczny z sekcją dętą i smyczkową. Koncert poprzedzi rekonstrukcja historyczna (godz. 16.00) przygotowana przez Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Militariów a wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

Wejście na teren imprezy możliwy jest przez bramy nr 1 i 3 HSW S.A. oraz obok dawnego budynku Dyrekcji Naczelnej ZP (obecnie biurowiec Urzędu Miasta w Stalowej Woli). Wewnętrzna droga na czas trwania imprez będzie zamknięta, obowiązywać będzie jedynie ruch pieszy.

 

Janowski Projekt – „Song.pl”

16 czerwca 2019 r. godz. 17.00

Skwer obok danej Dyrekcji Naczelnej Zakładów Południowych,

ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola

Wstęp wolny.

Zapraszają:

Prezydent Miasta Salowej Woli – Lucjusz Nadbereżny

Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli – Stanisław Sobieraj

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha