“Mały Książę” – Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Sala widowiskowa MDK
25 marca 2020 r. godz. 18.30
Sprzedaż biletów od września

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu “Mam Talent”, Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą “Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. “Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli – sala widowiskowa

25 marca 2020 r., godz. 18.30

Sprzedaż w MDK od września

Bilety: 65 zł / 75 zł – parter, 55 zł / 70 zł – balkon