Spektakl tylko o 19.00! “Mały Książę” – Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Sala widowiskowa MDK, 24.09.2020 r.
Tylko godz. 19.00!

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i w zgodzie z aktualnymi przepisami informujemy, że spektakl “Mały Książę” odbędzie w dniu 24 września jedynie o 19.00.

Obsługa wydarzenia będzie pomagać Państwu zająć miejsca w sali widowiskowej w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami oraz regulaminem MDK. Wskazania obsługi sali mają pierwszeństwo nad oznaczeniami miejsca i rzędu na zakupionych biletach.

Organizatorzy wydarzeń artystycznych są zobligowani przepisami do udostępnienia połowy miejsc dostępnych w sali, z zachowaniem jednego wolnego miejsca pomiędzy widzami, stąd konieczność podziału.

Przepisy nakładają również na organizatorów obowiązek złożenia przez widzów oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Oba dokumenty znajdują się poniżej do pobrania. Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją i wydrukowanie oświadczenia, które będą Państwo składać bileterom po wejściu do MDK.

Prosimy o podporządkowanie się poleceniom obsługi podczas zajmowania miejsc i odpowiednio wczesne przybycie na miejsce imprezy z uwzględnieniem czasu potrzebnego na dokonanie pomiaru temperatury. Wstęp na imprezę możliwy wyłącznie w maskach / przyłbicach / chustach, po dokonaniu dezynfekcji dłoni , wypełnieniu i przekazaniu oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Wejście bez oświadczenia nie będzie możliwe. Osoby, które z różnych względów nie będą posiadać przy sobie oświadczenia, a zakupiły bilety – będą mogły wypełnić oświadczenie na miejscu.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę przy odbudowie życia kulturalnego w tym trudnym czasie.

Do pobrania:

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach w MDK

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka

 


Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu “Mam Talent”, Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą “Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. “Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.


Bilety w cenie: 65 zł / 75 zł – parter, 55 zł / 70 zł – balkon

Dostępne w sprzedaży stacjonarnej:

Dział Marketingu Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, tel. 15 842 09 50 w. 129

oraz online:

KUP BILET
Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha