“Skok w bok” – spektakl teatralny

11 października 2019
godz. 18.00
Bilety dostępne w sprzedaży

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

 Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę! Znakomita gra aktorska, kameralna scenografia tworzy dodatkowy klimat. Zaangażowanie widzów w przebieg spektaklu – fantastyczny pomysł.

Występują gwiazdy teatru CAPITOL: Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Robert Wabich, Joanna Moro, Magda Wróbel, Delfina Wilkońska, Przemysław Czupryski

CZAS TRWANIA: około 2,5 godziny


Bilety w cenie: 65 zł / 70 zł / 85 zł

Dostępne w sprzedaży stacjonarnej:

Dział Marketingu Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, tel. 15 842 09 61

Lub online:

www.kupbilecik.pl

sklep.ebilet.pl
Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha